O fotoblogu

To jsem já

Fotím již déle, a to čistě jen pro zábavu. Nejsem žádný profesionál, prostě mě to jen baví a jednoho dne jsem viděl Dupeho fotoblog, který mi ukázal, že se dají fotografie na netu ukázat i jinak než pomocí nudné fotgalerie, tak jsem začal. Dal jsem dohromady jednoduchý, ale účelný systém napsaný v PHP a zatím funguje uspokojivě :) Dá se tomu říkat fotoblog.

Fotografie nepřidávám nijak pravidelně, prostě tak jak mě to přijde k chuti, takže pokud máte RSS čtečku, doporučuji, abyste si do ní přidali také mé RSS.

Proč fotím

Několikrát jsem si již mohl u svých fotek přečíst komentář, že mé fotky přispívají k lepší náladě. Uvědomil jsem si, že to je hlavní důvod, proč tohle všechno dělat. Dobrá nálada a chuť žít je strašně důležité a já jsem velmi rád, že to mohu někomu darovat tím, co mě baví.

Tohle neni žádný umění!

Hodně lidí si špatně vysvětluje, že toto je fotoblog nějakého umělce. Rád bych upozornil, že fotky, které do blogu dávám, občas nemají žádné umělecké ambice, vkládám sem fotky, které se mi prostě nějak líbí, připadá mi na nich něco zajímavého a rád bych si je nenechal jen pro sebe. Můžou být tedy rázu dokumentárního nebo můžou být úúplně obyčejné.

Čím fotím

Vystřídal jsem několik aparátů:

Dejte o mě vědět ostatním

Pokud byste rádi nějak oživili svůj web a líbí se vám mé fotky, můžete si do kódu svého webu vložit tento kód. Bude se pak na tom místě zobrazovat náhodná fotka z mého fotoblogu:

<script src="http://fotoblog.blueboard.cz/externi.php?jak=nahodne" type="text/javascript"></script>

Pokud se vám fotoblog líbí, budu vděčný za odkaz

Může vypadat třeba takto: Medhiho fotoblog. Zde je kód:

<a href="http://fotoblog.blueboard.cz/" title="Medhiho fotoblog - fotky jen tak">Medhiho fotoblog</a>

Nebo si můžete na stránky dát ikonku:

Medhiho fotoblog

Její kód:

<a href="http://fotoblog.blueboard.cz/" title="Medhiho fotoblog - fotky jen tak"><img border="0" src="http://fotoblog.blueboard.cz/ikonka/fotoblog2.gif" alt="Medhiho fotoblog" title="Medhiho fotoblog - fotky jen tak" ></a>

Pokud se vám fotoblog líbí, přidejte si jej do oblíbených na www.photoblogs.org (jen pokud jste tam registrovaní). Díky

Autorská práva

Žádnou z fotografií uveřeněných na tomto webu není možno používat ke komerčním účelům bez souhlasu autora. Libovolnou fotografii můžete zveřejnit k nekomerčním účelům pouze pokud u ní bude uveden autor a odkaz na tento web.

Děkuji

© 2004-2010, Fotky, design, web: Jiří Zralý, Hosting Blueboard.cz Cool Photoblogs VFXY Photos